Megoldott

Két üres fahely

Tisztelt Illetékes!
Kérem a Krisztina körúton a két üres fahelybe ültessenek egy-egy fát.
A két hely körűbelül a Tabán mozival szemben található.
Munkájukat előre is nagyon szépen köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina krt. 87

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT ÜGYFÉLSZOLGÁLAT visszajelzést küldött.


    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00046165 számú bejelentésre az
    ...
  • Járókelő András visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyik fát pótolták.
  • Járókelő András visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00046165 számú bejelentésre az a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére