Megoldatlan

Kossuth tér gyalog-kerékpáros zóna, de behajt a villamos + zóna vége tábla hiány

A Kossuth tér gyalog-kerékpáros zóna, de behajt a villamos.
A villamosvezetők föltételezem azt hiszik, hogy szokványos elsőbbségeik vannak, azonban a kresz szerint tudtommal tilos lenne behajtsanak, így számítani kell rájuk, gondolom elsőbbségük sincsen. Még szerencse, hogy igen nagyok és sárgák.

A tér Széchenyi rakpart felőli (DNy-i) végén a kijáratnál nincsen továbbá ZONA-VÉGE tábla sem kitéve, így ott kihajtva az egész világ gyalogos-kerékpáros zóna jelenleg. (Akkor miért van kint annyi autó? :- )

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kossuth Lajos tér 1-3

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! A lejjebbi rájegyzések szerint

    "Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút
    2019. október 02. 21:56

    Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút
    2019...
  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    A téren 5 percenként történik szabálysértés nagytömegű tömegközlekedési eszközzel, miszerint a tér gyalogkerékpáros zónájába ezekkel a járművekkel (nagyonsárga villamos) be-, keres
    ...
  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A tér szélére nemrégiben újabb táblákat helyeztek ki, melyekkel megerősítették a tér GYALOGKERÉKPÁROS ZÓNA mivoltát. Azonban a villamos továbbra is bejár. A villamos az gyalogosnak vagy kerékpárosnak...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérlek ne zárjátok le. Ha a villamos elüt valakit a téren, akkor nem a gyalogos/kerékpáros a hibás, hiszen ez egy gyalog-ketrékpáros zóna. Ez folyamatos BKK szabálysértés. Ha nincsen más felelőse, akk...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel újabb szabálysértő villamosvezető hajtott be a Kossuth térre. A KRESZ alól nem mentesít az, hogy a sínek oda vezetnek be... attól az még gyalogkerékpáros zóna, ahova azt hiszem nem hajthat b...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! Sajnos a Kossuth tér továbbra is ahány iránybólbe és kijárható annyiféle táblával van ellátva: A legtöbb bejáraton gyalogkerékpár zónaként térsz be, így szabálytalan villamosok közé kerülsz...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére