Megoldott

Megsüllyedt burkolat a 13.ker Gogol u-ban

Nemrég gázcső cserét végeztek a Gogol utcában. Az egyik ilyen - kerékpársáv vonalában levő - munkagödör megsüllyedt. A hely a Kleopátra ház Váci út felöli mélygarázs lejárattal szemben van.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szerkesztőség !

    Köszönjük a levelét, amelyet a "jarokelo.hu budapest" honlapon keresztül
    juttatott el hozzánk (461)
    Megrendeltük a Bp. XIII. Gogol utcai (Kleopátra ház) kerékpáruton lévő
    bur...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Töreki Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap körbekerítették, persze estére kvilágítva nincs.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta tovább süllyedt, és kitöredezett. Május elseji állapota kifejezetten balesetveszélyes!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Töreki Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Lőportár utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Margitszigeti kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Szállodák (Hotels) (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére