Megoldott

Törött üveg

Tisztelt JCDecaux!
A Blaha Lujza téren található egyik várójuk üvegét betörték.
Kérem a hiba elhárítását.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út 37

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 36
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • S-N Szabolcs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére