Megoldatlan

Út fölé belógó faágak

A 133E autóbusz Budafoki út / Karinthy Frigyes út megállójánál (Újpalota, Nyírpalota út felé) lévő fa ágai túlságosan benyúlnak az út fölé, nekiütődnek az érkező buszoknak amivel kárt tesznek a fényezésükben.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 32b-c

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

    Elnézést, az indoklás rosszul lett kiválasztva.
    Magánterületi/magántulajdonnal kapcsolatos a probléma.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.05.30. 21:02 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Schneider Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiànyzó és kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére