Megoldott

szokásos kátyúk

Ismét megjelentek a Gombosi utca kátyúk (sok).

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy az úthibákat javítottuk. Kérjük a bejelentés státuszát "Megoldottra" változtatni.

    Köszönettel,
    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy az úthibákat javítottuk. Kérjük a bejelentés státuszát "Megoldottra" változtatni.

    Köszönettel,
    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://jarokelo.hu/bud...
  • Rácz Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Eleddig semmi nem történt.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím! Köszönettel vettük a hozzánk érkezett bejelentést. Rákosmente Önkormányzata a úthiba javítására a szükséges intézkedéseket megteszi. A kivitelezés befejezéséig kérjük szíves türelmét! Üd...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtük az önkormányzatnak.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (4598)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A XVII. kerület Gombosi utca a Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rácz Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    521. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttest süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kreutzer Iván
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bocskai István utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél a nyomvonalon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent kereszt tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére