Megoldott

Zöld területen parkolás

A petőfi híd budai hídfője mellet, a volt Zöld Pardon helyén jelenleg füvesített parkoló üzemel?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    A visszajelzés alapján megoldottra zártam.
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A parkban jó ideje nem látni autókat. Ugyan nem néztem hogy fizikai akadállyal, vagy kerékbilinccsel oldották-e meg a problémát, de mindenesetre a probléma megszűnt!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a válaszlevél/ vagy a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk. A fejleményekről...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kénytelen vagyok korrigálni magam:
    Gróf Esterházy János
    Slachta Margit
    Angelo Rotta
    Sztéhló Gábor
    Friedrich Born
    Raoul Wallenberg
    Waldemar és Nina Langlet
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Az üggyel kapcsolatban keressék az illetékes közterület felügyeletet, mivel az nem az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet illetékességi területéhez tartozik.

    Budapest, 2015.m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Budai alsó rakpart többi szakaszának meg igen obskurus nevei vannak jó ideje:
    Gróf Esterházy János
    Slachta Margit
    Angelo Rotta
    Sztéhló Gábor
    Friedrich Born

    Kivétel a Szent Gellért, mert az legalá...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    javítva, újraküldve, köszönjük a jelzést!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megpróbáltam én is bevinni, a Budai alsó rakpartot csak a III. kerületben lehet kiválasztani a listából, pedig máshol is van.

    A kezelőfelületet javítani szíveskedjenek. Köszönöm.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    XI. kerület a nevezett terület nem a III. Átszerkeszthető még szerintem.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez hogy került a III. kerülethez???
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldterület vagy parkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlő fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burjánzó gaz Újbudán.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Nagyida köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére