Megoldatlan

Közvágóhíd, egyes

Az egyes villamos Közvágóhíd megállójánál az aluljárónál nincs megfelelő tájékoztató tábla kihelyezve. Egyrészt a megállóból kifelé sincs tábla az aluljárónál, hogy az merre vezet. Bár a megállóban található kék panelek tetején van felirat, de az nagyon nincs szem előtt. Másrészt, és ez a nagyobb probléma, az aluljáró bejáratánál sincs semmilyen felirat, hogy itt tulajdonképpen hová is lehet jutni. Ez a megálló mindkét kijáratánál probléma. És egy olyan tábla is jól jönne a Müpánál, hogy az akadálymentes feljáró merre van. És az sincs kint, hogy az aluljáróban tilos a dohányzás.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Komor Marcell u. 1

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A remény hal meg utoljára, okés :D
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    De ha addig mégis megoldódik, szólj. :-D
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Felesleges, májusig úgysem oldják meg.
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kellett volna még egyszer újraküldeni? :/
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0014956/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00045918

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre szakterületünk azt válaszolta, hogy tudnak a problémáról, és mindent meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    YEEES!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    200E kihasználatlanul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagyvárad tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Maradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Keled út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére