Megoldásra vár

Kitort facsemete

A Krisztina koruton a Deli palyaudvar iranyaban egy facsemete kitort. Kerem mihamarabb potoljak. Koszonom!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina krt. 30

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Demeter Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A kitört fa eltávolítva.
  • Demeter Tamás visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00045889 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Demeter Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Elhanyagolt Park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kagyló utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére