Megoldatlan

Eltűnt a jegyautomata

Kedves Ügyintéző!
Meglepődtem reggel... a Bp. XIV. Róna utcai (Keleti felé tartó) troli/busz megállóból eltűnt a jegyautomata.
Kérem, vissza lehetne tenni?
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 25

Hozzászólások

  • Sutus Noémi hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ügyintéző! Köszönöm szépen a választ!
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0014946/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00045872

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre szakterületünk azt válaszolta, hogy az említett jegy- és bérletkiadó aut
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sutus Noémi hozzászólt a bejelentéshez.

    A talapzatot valóban elvitték, ám a hozzá tartozó dobozt, ami gondolom, az üzemeltetéshez kell, azt nem...
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    A mostanában "begyűjtött" automaták Ferihegyre kerültek. Ha minden igaz nyolc lesz áttelepítve a repülőtérre.
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, viszont ott azt hiszem csak kártyával lehet fizetni.
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    A Pongrátzon is van automata.
  • Sutus Noémi hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm András! Elég szomorú, mert a környéken sehol sincs automata. El kell caplatni az Örsre, vagy a Pillangóra... :(
  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    Az automaták forgalmát folyamatosan figyelik, a BKK sok automata áthelyezését rendelte meg az utóbbi időben. Valószínűleg innen is végleg vitték el, mivel a talapzatot is eltávolították.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Sutus Noémi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére