Megoldott

Kontár kivitelezésből eredő járdahiba

Díszburkolat és aszfaltjárda balesetveszélyes mátrixhiánya a Diós árok elején, a Szent János kórház kerítése mellett, a gyalogátkelő tövében.

A díszburkolat és a korábbi járda között hiányzó aszfaltozás - kerítés vonaláig történő - pótlása filléresen kis tétel lenne a járdát kezelő Hegyvidéki Önkormányzatnak, de annál nagyobb előrelépés volna a gyalogosan itt közlekedő helybéliek és kórházlátogatók számára.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva! :)
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Többszöri bejelentés, egy kis személyes ráhatás a kerületvezetésnél, és a járdahibát - tudja isten hány év után - végre kijavították. Köszönet a publikálást, bár ha én nem nyomom, sehol se lenne ez a...
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Rakjátok át megoldatlanba lécci, mert az önkormányzat nyilvánvalóan szarik a bejelentésre. Máig nincs előrelépés.
  • Benesch-Tamási Tímea hozzászólt a bejelentéshez.

    Tojnak mindenre! Az egesz keruletben kritikan aluli a jardak allapota! Az ember azt hinne, ha mar a politikusaink 90%-a itt lakik, nem hagyjak igy elrohadni az utakat!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb hónap, és semmi. Szarnak-bajnak sosincs felelőse.
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltelt egy újabb bő hónap a jelzésem óta, és továbbra sincs változás...
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltelt egy hónap a jelzésem óta, de az önkormányzat még csak nem is válaszolt? Mert hogy a járdához nem nyúlta, az is biztos. Nem túl biztató...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére