Válaszra vár

Elkaszált KRESZ tábla a Kárpát utcában

Anonim Járókelő

A Kárpát utcai (Dráva utca sarok) CBA Príma közért mögött eldőlt egy KRESZ tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kárpát u. 62

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldve a CBA Kereskedelmi Kft. számára a panasz@cba.hu e-mail címre.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő jelzőtábla nem Részvénytársaságunk üzemelteti, az magánterületen van.
    Kérjük a jelzőtábla karbantartásával kapcsolatban az i
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    A zebra lemaradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére