Megoldott

Firkás pad

Tisztelt Főkert!
A Margitszigeten az egyik padot összefirkálták. Kérem tisztítsák meg.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Unnamed Road

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Lemosták, megoldva. Köszönöm!
  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére