Megoldatlan

Hibás utcanév

Tisztelt Illetékes!
A Ruszti út egyik végén Ruszti út, a másik végén Ruszti utca szerepel.
Kérem javitsák!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Herman Ottó út 13

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő András visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Műszaki Osztályától azt a választ kaptuk, hogy Intézkedünk a hibás utcanévtábla cseréje érdekében. Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. Közterület bejele...
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére