Megoldatlan

Évről évre felmerül a probléma

Mint látható ugyanaz a gépjármű (http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/460/4-honapja-itt-hagytak) foglalja el ugyanazt a helyet, több héten keresztül, ez már a 4. hete. Csak ismételni tudom magam, hogy a Beckó utcában nagyon kevés parkoló hely áll rendelkezésre az utcában élők számára. Ezért roppant kellemetlen a helyzet. Az utca végében is tárolhatná az autóját az illető ha nem mozdítja meg, igaz ott is csak foglalná a helyet.

Az első két kép a 2014-ben készült, közel 5 hónapig foglalta a helyet. A további három pedig 2015-ben 1 hónapja áll egy helyben az autó.
A képeken is látszik, hogy a rendszám is megegyező. ***-***.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bari: igen van, az udvaron még 4 parkolóhely van, nincsen szalonnasütő, se játszótér.Se semmi ami a helyet foglalná. 8 lakásos társasház, 8 autó számára. a mélygarázsban is 4 hely van.
    Nem hiszem, hog...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    utcában lakó K.J.

    Van a tásasháznak udvara? mert hogy gondolom az építési engedélyben valami csak voltvalami az autók elhelyezésével kapcsolatban. Ja, hogy abból játszóteret/ szalonasütőt stb. stb. c...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A "vérlázító" nem az, hogy nincs elég parkolóhely, sok helyen felmerül a probléma. A parkoló egy jó megoldás lehet.
    A probléma a cikkel az, hogy az egyetlen megoldás amit a hölgy látott, hogy eltűntet...
  • Környei Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben van, hogy kellemetlen, de nem szabálytalan!
    Egyébként T. utcában lakók! Hallottak már pl. az V. kerületről?
    Ott is megoldják a lakók a parkolást, még sincs tele ez az oldal olyan emberekkel, a
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Hozzászólók!

    Itt lakok az utcában én is mint Farkas Lilla, és (sajnos) egyet kell vele értenem. Emlékszem, hogy tavaly télen-tavasszal ugyanez az autó tulajdonos itt "hagyta" a gépjárművét.
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Oppadon, ROJT helyesen.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves FL..
    Mégis, mia tarka tehén vérvörös kirolytosodott segge köze van ahhoz, hogy ki hol tartja a rendszámmal rendelkező verdáját a közúton, ahol ott áll meg ahol .....szabad.. Ha egy évig áll ot...
  • Farkas Lilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egyszer elmondom, a két időszak között nem volt az utcában az autó!!! El lehet jönni megnézni az utcát, tele van társasházzal és kb 20 (de sokat is mondok) parkolóhely van az utcában. Akinek meg n...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Attól még hogy nem használja, amennyiben a műszaki vizsgája érvényes az autónak, és egyéb szabályt nem sért meg, akkor jogosan tartózkodik ott.
    Az, hogy miért használja ilyen ritkán az autóját, az csa...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És nem lehet elhinni, hogy nincs pénze hazsnálni, és évente kétszer elutazik a rokonokhoz mondjuk, és akkor használja??
  • Farkas Lilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kötelező. Az a probléma, hogy miután erről a helyről (tavaly több mint 4 hónap után) eltűnt az autó nem látta senki sem az autót ezidáig. Ha parkoltatni szeretné valaki az autót nem egy ilyen szű...
  • Környei Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért lenne kötelező minden nap használni a gépjárművét bárkinek is?
    Ha forgalmija rendben van, semmilyen szabálytalanságot nem követ el.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Farkas Lilla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Évek óta tartó tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöldterületek parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rákospatak park (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére