Megoldatlan

Kátyú

Kérem, tömjék be a képen látható kátyút.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Késmárk utca 16

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Sweidan Omar visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sweidan Omar visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Csatoltan küldöm a tájékoztatást az Önöktől 2019. december 18-án kapott, a jarokelo.hu weboldalon 2019. február és június között megjelent, a Bp. Főv. XV. Ker. Önkormányzat Váro
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit megnőtt azóta...
  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Szia!
    Az esettel kapcsolatos blogposztunk (http://bit.ly/15kervalasz) és az önkormányzat munkatársával történt személyes egyeztetés folyományaként az alábbi levet kaptuk a jegyzőtől. Hamarosan sor ker...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    Kedves Bejelentőnk!
    Az idén januárban a XV. kerületi Önkormányzattal történt személyes találkozónk és egyeztetésünk óta azon dolgoztunk, hogy választ adjon a kerület a felhasználóink bejelentéseire. A
    ...
  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Cs. Attila
    Bogáncs utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Városháza park, Budapest Deák F. utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére