Megoldott

Kidöntött izé

Kidöntötték ezt a gázos izét.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, MÁV telep 16

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Íme.
  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Imre Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    2019.05.10-én helyre lett állítva.
  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: NKM Földgázszolgáltató Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére