Megoldott

elromlott ivókút

Köztéri ivókút, sajnos már legalább egy éve nem üzemel. Elromlott a mozgásérzékelője, elzárták a vizet vagy csak kihúzták a dugót, nem tudni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csoda történt, működik. :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre megjavították, újra üzemel!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondoltam jelzem, újabb év telt el, beindították a kutakat, de ezzel most se törődtek.. Érdemes vajon újraindítani az ügyet?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Két hónap után, a kánikulára sincs megoldva az ügy, nem érdemel piros pontot.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép-szép, de eltelt egy hónap, itt a nyár, mégsem történt bármi fejlemény.
  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!
    Bejelentésével kapcsolatban tájékoztatom, hogy az ivókút javításával kapcsolatban a szükséges intézkedést megtettük.

    Molnár Ágnes
    Budapest Főváros IX. Kerület Ferencvárosi Polgármesteri...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak most látom egy graffitit is sikerült lekapni..
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ecseri út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megszakadó fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Lechner Ödön fasor (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére