Megoldott

Kommunális + veszélyes hulladék

A Kósa Pál tér sarkán, a volt szelektív gyűjtő vonzáskörzetében áll ez a talán korábban zöldhulladéknak indult szemétdomb, amelyben veszélyes hulladék flakonok is vannak... Nincs itt helye!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Szemétdomb elszállítva, környék rendezett.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím!

    Köszönettel vettük a hozzánk érkezett bejelentést. Rákosmente Önkormányzata a hulladék elszállítására a szükséges intézkedéseket megteszi.

    Addig is kérjük szíves türelmét!

    Üdvözle...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A dombocska másik oldala a palackokkal...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Rákoshegyen az erdőben rengeteg a szemét!!!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bocskai István utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kukák a Népkertben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére