Válaszra vár

Leesett fedlap

A Margitszigeten,a 26 os autóbusz megállójánál,a Zenélö Kútnál,annál a megállónál,amelyiknél az Árpád hidtöl közlekedö autóbusz megáll,van egy zöld utcai lámpaoszlop,amelynek leesett a fedlapja.nézetem szerint ez balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget 23800

Hozzászólások

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére