Megoldásra vár

Hiányzó fa

Anonim Járókelő

Kiemelten sok facsemete került kiültetésre, de valamiért ez pont kimaradt vagy időközben kipusztult.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 70

Hozzászólások

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00045144 számú bejelentésre az alább
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére