Megoldott

Teljes útburkolat csere

Üdvözlöm!

A 8.kerületben elkezdődtek az útburkolatcserék, melyet a Józsefváros helyi újságjában is leközöltek. A Práter utca 49-71között borzalmas állapotok uralkodnak, nagyon jó lenne,ha előre tudnák venni a listán vagy egyáltalán felkerülne. A csatolt fotók mellé még tudnék nagyon sokat készíteni. Tele van komoly úthibákkal. Nem csak a közlekedést nehezíti meg. A takarítását is. Plusz állandóan felesleges betonpor van a levegőben és ott az általános iskola , óvodák is valamint egy egyetemi kar is a Práter utcánál. Fontos lenne az útburkolat csere.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Práter u. 63

Hozzászólások

  • Nagy Éva hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönöm!
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Városüzemeltetési Igazgatóság a fenti útszakaszon lévő kátyúkat javították. A javítások a Práter u. 28. 50. 56. 59. 63....
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Nagy Éva hozzászólt a bejelentéshez.

    Még kisebb javítások sem történtek. Pedig egyre kátyúk nem lesznek kisebbek. Sőt!
  • Nagy Éva hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos azóta sem történt semmi sem az ügyben.
  • Nagy Éva visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Önkormányzat a fenti útszakasz útpálya felújítására már tervekkel rendelkezik, viszont a munkálatok megkezdését csak az építkezések befejezt...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Nagy Éva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hamarosan beszakadó útfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Füvészkert utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolósáv burkolati hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Rökk Szilárd utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére