Megerősítésre vár

Elhagyott telefonfülke

Tisztelt járókelők XXIII.kerületben a Dinnyehegyi úti busz megálló útán a telefon fülke elég régóta ott áll és már el kezte az idő járás meg enni és már 2-ablakot el is vittek belőle ezért szeretném kérni az illetékest hogy legyenek szívesek a telefonfülkét el szállítani mert már elég rossz állapotban van az idő járás miatt

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Újtelep út 10

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Széchenyi Lánchíd, 1013 (47.49841616, 19.04077857, 16)"-ról "Budapest, Újtelep út 10, 1237 Magyarország (47.4164574, 19.13498049, 14)"-ra.

  • Ádám Kiss visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Partnerünk folyamatosan végzi az üresen álló telefonfülkék elszállítását, így várhatóan a közeljövőben ennek a fülkének az elbontására is sor kerül.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére