Válaszra vár

Fény utcai elektromos autótöltő előtt mindig fordítva állnak az autók

A Fény utcai elektromos autótöltő előtt MINDIG fordítva állnak az elektromos autók, gondolom, a töltőkábel nem elég hosszú. A probléma az, hogy ez egy egyirányú utca, nemcsak teljesen szabálytalan, hanem veszélyes is benne megfordulni. Kérem a probléma kivizsgálását és orvoslását.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fény u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai fotó.
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkolás"-ról "Egyéb"-ra.

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: e-Mobi Elektromobilitás Nonprofit Kft.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület"-ról "e-Mobi Elektromobilitás Nonprofit Kft."-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Műszaki Osztályától azt a választ kaptuk, hogy a Városrendészet munkatársai már hónapokkal ezelőtt jelezték az illetékesség felé a töltőkábel problémáját. Üdvözlett...
  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Járókelő gus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére