Megoldott

Graffitis telefonfülke (Deák tér)

Tisztelt illetékes!
Kérem tisztítsák meg a Deák Ferenc téri fülkéjüket.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 28

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    A lehetséges mértékében megtisztították. Megoldva.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a telefonfülkére érkezett jelzést. A telefonfülkéket karbantartó partnerünk figyelmét felhívtuk, hogy a soron következő takarítás alkalmával a graffitikét is távolítsák el. Bízunk benne, hog...
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Le kell bontani
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére