Megoldatlan

Elhagyatott telefonfülke

Anonim Járókelő

A Mártírok útján egy elhagyatott telefonfülke található. A képen látható állapotnál jelenleg szerencsétlenebb állapotban van. Valószínűleg nem is működik, így rontja az utcaképet.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Mártírok útja 65

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A "jövőben" kerül sor a kért eltávolításra.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üresen álló telefonfülkék elbontását folyamatosan végezzük, így ennek a fülkének a leszerelésére is sor kerül a közeljövőben.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt közmű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József Attila utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tönkrement szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Klapka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére