Megoldatlan

Megrongált telekomos doboz

Megrongált telekomos doboz a Dobozi u.- Magdolna u. sarkán

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Dobozi u. 21

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Viktor!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt az ügyben előrelépés július óta?
  • Viktor Nagy visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem helyreállítható sajnos. Ki kell váltanunk, utána lebontjuk.
  • Viktor Nagy hozzászólt a bejelentéshez.

    -
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Viktor Nagy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Fecske utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    II. János Pál pápa tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Széteső telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére