Megoldatlan

Elhagyott betontömb

FRISSÍTÉS: 2019.07.01.
"Még mindig fennáll a probléma"
----
Az Újpesti Városgondnokság feladata lenne, de szóbeli tájékoztatásuk szerint "nem szeretnek betontömbbel foglalkozni", pedig minimum 3 éve tudnak róla.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Csányi László u. 6

Hozzászólások

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    A betontömb (székláb) eltűnt, de aztán észrevettem, hogy kb. 15 métert arrébb rakták, a bozótosba. :(
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Újpesti Városgondnokság feladata lenne, de szóbeli tájékoztatásuk szerint "nem szeretnek betontömbbel foglalkozni", pedig minimum 3 éve tudnak róla."-ról "FRISSÍTÉS: 2019.07.01. "Még mindig fennáll a probléma" ---- Az Újpesti Városgondnokság feladata lenne, de szóbeli tájékoztatásuk szerint "nem szeretnek betontömb...

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig fennáll a probléma
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egész országban, városban nem szeretnek a beton és kődarabokkal foglalkozni a közterületen....
    Nézd meg a bejelentéseimet!
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor már 8 éve!!!
  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Mellékelem a képet.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt a kacaj ideje... 2011-es streetview képe, ott figyel rajta ugyanaz a kőtömb, csak oldalról nézve!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!

    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Réka
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csíksomlyó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szomjaznak a facsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szivarfa ágai belógnak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére