Megoldott

Belógó falombok a kerékpárúton

A Várkert rakparti kerékpárútra nagyon belógnak a fák lombjai, lehajtott fejjel lehet csak áthajtani alattuk. Kérjük mielőbbi visszavágásukat!
(Ybl Miklós tértől a Döbrentei térig sok fát érint a probléma)

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Várkert rkp. 13

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Kristóf!
    Még tart az adóbevallási időszak, ha eddig nem rendelkeztél az adód 1%-ról, akkor gondolj ránk, hogy a jövőben is segíthessük a bejelentések megoldását.
    Adószámunk: 18627239-1-41.
    Vagy...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00044866 számú bejelentésre az alább
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Elhanyagolt Park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kagyló utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére