Megoldott

Kozvilagitas - Kazinczy utca

Nincs kozvilagitas a Kazinczy utcaban.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy eljuttatta hozzánk észrevételeit.
    A Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft-nek továbbítottuk a bejelentést, akik a hibát elhárították.

    Tisztelettel,
    Városüzemelteté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Jókai utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem világítanak a villanyoszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére