Megoldott

Kőbébi

Kidőlni készül a kőbaba a Bazilika mellett.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szent István tér 16

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A Madách térnél folyamatosan kidöntögetik....
    Hónapok óta ott fekszenek kidöntve, félrerakva....
    Mégsem foglalkoznak vele!
    Korábban azt a választ kaptam, hogy dolgoznak egy megoldáson ami megszüntetné...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Az igen!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az V. Szent István tér 16 szám előtt észlelt mészkőpoller sérülést a karbantartást végző kivitelező a mai napon javítja. /2019.04.24./

    Üdvözlettel:

    Kelemen Tamás
    Építés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére