Megoldott

Gondozatlanság

Kérem, hogy tegyék rendbe a Jókai utca középszigetén lévő öntözőrendszert, gazolják ki és füvesítsék be a sávot.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 103

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, nagyon szép lett!
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Kerületgazda Szolgáltató Szervezet egynyári virágokat fog ültetni, május elején.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére