Megoldott

Firkás növényláda

Tisztelt illetékes!
A Baross tér 21. előtt az egyik növényládát összefirkálták.
Kérem tisztítsák meg.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Baross tér 21

Hozzászólások

  • S-N Szabolcs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést :)
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Lemosták, megoldva. Köszönöm!
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    FŐKERTnek legyetek kedvesek küldeni.
  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére