Megoldatlan

Baloldali parkolás engedély nékül

A Beckó utca egy irányú. Semmilyen tábla nem engedi az utcában a bal oldalon a parkolást, évente egyszer-egyszer a közterületesek is meglátogatják az utcát..de nem történik semmi. A szabálytalanul parkoló autók miatt gyakrabban kéne a közterületeseknek esténként erre járőrözni, és büntetni a szabálytalan autósokat. Az utca elején és az utca végén is probléma.

A másik nagy probléma, ami a bal oldali parkolásért is felelős, hogy nagyon kevés a parkoló hely az utcában és az utca végén is. Sokan nem is utcabeliek és mégis itt parkolnak. Megoldás lehetne a lakcímmel rendelkezők parkoljanak csak az utcában. Illetve az Beckó utca - Fűrész utca kereszteződésben kialakítani egy parkolót.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Farkas Lilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs meg az 5,5 méter szélességű hely. A másik akkor miért büntetett meg a közterületes egy szép csekkel...ha szabad itt parkolni?!?!

    Nem poén. Élj itt, próbáld ki mennyire nehéz parkolóhelyet talál...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=97500001.KPM

    40. § (1)245 Járművel megállni - ha közúti jelzésből vagy a (2)-(5) bekezdés rendelkezéséből más nem következik - csak az úttest menetirán
    ...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Farkas Lilla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Évek óta tartó tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöldterületek parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rákospatak park (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére