Megoldott

Leesett

Frissítés 2019.05.28.
A probléma még mindig fennáll.

-----------------------------------------

Leesett a Telekomos doboz.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hermina út 71a

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreállítás megtörtént.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Hermina út 71a, 1162 (47.52494299, 19.18504067, 16)"-ról "Budapest, Hermina út 71a, 1162 Magyarország (47.5248736, 19.1852978, 16)"-ra.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Leesett a Telekomos doboz."-ról "Frissítés 2019.05.28. A probléma még mindig fennáll. ----------------------------------------- Leesett a Telekomos doboz."-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére