Megoldatlan

Elhagyatott teher autó

Tisztelt járókelők a mai napon a XXI.kerületeb Csepel csillag telepen a zebra után a parkolóban ott van hagyatva egy teher autó elég régóta ott áll a parkolóban és így sok autó helyét foglaja ezért szeretném meg kérni hogy szállítsák el mert csak tele dobájak szemét hallomal már dobáltak rá szemetet ezért szeretném meg kérni hogy szállítassák el

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Vénusz u. 15

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Széchenyi Lánchíd, 1013 (47.49841616, 19.04077857, 16)"-ról "Budapest, Vénusz u. 15, 1214 (47.4108369, 19.060368, 16)"-ra.

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    XXI. Vénusz Utca 15
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony munkavégzését. H...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére