Megoldott

Firkás padok

Tisztelt illetékes!
A Margitszigeten a szigeti bejárónál lévő padok közül néhányat összefirkáltak. Kérem tisztítsák meg őket.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hajós Alfréd stny. 1

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Lemosták őket, megoldva. Köszönöm!
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére