Megoldott

Elhagyott autó bejelentése

A 11. kerületben a Somlói út 11. szám előtt már egy éve ott áll mozdulatlanul egy elhagyott Toyota Corola. Több üzenet is lett hagyva a tulajdonosnak a szélvédőn, melyekre egyáltalán nem reagált és ezeket az eső áztatja szét.

Kérnénk szépen megtenni a szükséges intézkedést, mivel foglalja az így is kevés parkolóhelyet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Somlói út 11

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Krisztián, kérünk, hogy egy önálló bejelentésben küldd be az autót. Köszönjük
  • Unger Krisztián hozzászólt a bejelentéshez.

    Több mint 2 hónapja foglal 2 parkoló helyet ez a kis twingo, Újpesten a Pozsonyi utca 4/e-nél. Remélem lejárt a forgalmija, és elszállítják innen, mert így is nagyon nehéz parkolóhelyet találni!
  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt már nem láttam ott.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Újbuda Közterület-felügyelete a jármű üzembentartójával szemben intézkedést kezdeményezett; 10 napos határidejű felszólítást kapott a szabályszegés megszünteté...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rétköz utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott fekete Honda Civic

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére