Megoldott

Elhagyott autó

Tisztelt Illetékes!

A Műegyetem rakparton, a Gellért térhez közel áll ez a Suzuki Swift, műszaki vizsgája lejárt.

Köszönöm segítségüket!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Műegyetem rkp. 8018

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a gépjármű elszállításra került.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Újbuda Közterület-felügyelete a jármű üzembentartójával szemben intézkedést kezdeményezett; 10 napos határidejű felszólítást kapott a szabályszegés megszünteté...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A területen XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet az illetékes. A gyorsabb ügyintézés érdekében kérném nekik elküldeni. Köszönöm segítségüket!
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rétköz utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott fekete Honda Civic

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére