Megoldásra vár

Régóta elhagyott roncs

Anonim Járókelő

Frissítés - 2019.06.13
Szeretnék érdeklődni, hogy mikor várható a roncs elszállítása.
Köszönöm!

------------------------------
Több mint egy éve áll egy darabjaira összetört roncs autó az Ugró Gyula soron (kb. 11 szám mellett). A kihelyezett rendszám alapján az autó hivatalból ideiglenesen ki van vonva.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Ugró Gyula sor 9

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. András hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Fenti jármű érvényes ez év októberig érévényes műszaki engedéllyel rendelkezik, igaz, hogy hivatalból ki van vonva ideiglenesen a forgalomból, de mivel hatósági jelzéssel rendlke
    ...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Több mint egy éve áll egy darabjaira összetört roncs autó az Ugró Gyula soron (kb. 11 szám mellett). A kihelyezett rendszám alapján az autó hivatalból ideiglenesen ki van vonva."-ról "Frissítés - 2019.06.13 Szeretnék érdeklődni, hogy mikor várható a roncs elszállítása. Köszönöm! ------------------------------ Több mint egy éve áll egy darabjaira összetört roncs autó az Ugró Gyula soron (kb. 11 szám mellett). A kihelyezett rendszám alapján az autó hivatalból ideiglenesen ki van vonva."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretnék érdeklődni, hogy mikor várható a roncs elszállítása.
    Köszönöm!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves András!
    Érdeklődnék, hogy a felszólítás alapján a tulajdonosnak hány napja van teljesíteni a kötelességét, illetve, ha nem teljesíti az Önkormányzati Rendészetnek mennyi a türelmi ideje, hogy é...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. András hozzászólt a bejelentéshez.

    2019.04.17. napján felszólításra került. A további szükséges intézkedéseket megtesszük.

    Tisztelettel:

    Vásárhelyi András
    Újpesti Önkormányzati Rendészet
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem mozdul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Virág utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kassai utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére