Megoldott

Gyalog- és kerékpárútra dőlő fa

A jelölt helyen (Vízművek lakótelep vonalában) a gyalog- és kerékpárút űrszelvényébe belógó fatörzs balesetveszélyes. Kérem az illetékest a veszély elhárítására.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 388

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Annyira nem látványos az utána kép, mert közben kihajtott a tavasszal még kopasz törzs, de ma levágták a legjobban belógó ágat. Köszönöm.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha nem érkezett válasz, kérem újraküldeni. Köszönöm.
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ez egy automatikusan generált levél. Kérjük, ne válaszoljon rá!

    Köszönjük bejelentését, melyben észrevételével megkereste Társaságunkat, s ezáltal segíti munkánkat!

    Elektronikus
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület"-ról "FŐKERT"-ra.

  • XXI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését illetékességből továbbítottuk a FŐKERT Nonprofit Zrt. részére, intézkedésüket kérve.
    Köszönjük, hogy írásba foglalta észrevételeit és elküldte szá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére