Megoldott

Fa, bokor, fű, virág

Tisztelt Illetékes!
A Gyöngyösi utcai metrómegálló Újpest irányú lejárata mellett van egy nagyon csúnya poros, sáros, üres ágyás. Kérem, hogy ezt füvesítsék be és telepítsenek bele bokrokat, fákat és szép virágokat a szebb városkép érdekében!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 178

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0013136/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00044426

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban egyeztettünk a BKV Zrt.-vel. A társaság azt válaszolta, ho...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kezdem elveszíteni a fonalat. Eddigiekből azt szűrtem le, hogy ami Fővárosi és park, zöldterület , az a FŐKERT-é. Ha nem fővárosi, akkor kerületi illetékesség.
    Most egyik társaságé sem? nem értem...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-51333/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület - Környezetvédelem"-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.

    A Gyöngyösi utca metró megálló melletti zöld terület Fővárosi Önkormányzati fenntartású közterület, ezért levelét illetékességből továbbítjuk részü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület - Környezetvédelem

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XIII. kerület - Környezetvédelem"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00044226 számú bejelentésre az alább
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére