Megoldatlan

90 fok

Kérem, szíveskedjenek 90 fokkal elforgatni a lefolyó rácsot a benzinkút melletti belső úton, mert így jelenleg nagyon balesetveszélyes a kerékpárosokra nézve!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 5

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Jártam arra. Még mindig olyan. Tényleg csak ki kellett volna menni, és megfordítani. Nagyon gáz.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás. Kérem újra küldeni!
  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Vanília utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Levágott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    513. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére