Megoldott

Félre tájékoztató térkép

A 4-es metró állomásain még mindig a régi metró térképek vannak kint.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Baross tér 15

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték már azóta.
  • Archibald Stephens visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0011351/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00044374

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre a probléma megoldásában illetékes szakterületünk azt válaszolta, hogy az...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elégtelen számú világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelakott végállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Papírgalacsinokkal kitömött buszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére