Válaszra vár

Eltört fedő

Tisztelt Illetékes!
A Csurgói úton, az Albert utca kereszteződésénél, a képen látható fedő (gázcsap?) darabokra tört. Feltehetőleg frissen mert a darabjai még az úton hevernek.
Kérném a cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Csurgói út 9

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek Zrt.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére