Megoldott

Elhagyott autó

Tisztelt Illetékes!

A Hunyadi János út-Dr. Papp Elemér utca kereszteződésének közelében áll a zöldterületen egy piros Austin 1300-as autó. A zöldterületen való tartózkodása önmagában kérdéseket vet fel, ugyanis ez tudomásom szerint szabálysértésnek minősül és tilos. A jármű a 2018 júniusában rögzített Google Utcaképen már szerepel.
A járművön lévő angol rendszám is megér egy külön bekezdést. Az Egyesült Királyság hivatalos oldala szerint (https://vehicleenquiry.service.gov.uk/) az egy 1997-es gyártású piros Peugeot-hoz van regisztrálva, melynek az adó/biztosítása 2010.02.25.-én, a műszaki vizsgája (MOT) 2011.01.06-án lejárt.
A fentiekre tekintettel szeretném kérni a jármű elszállítását.
Köszönöm segítségüket!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hunyadi János út 18

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autót elszállították az étterem mellé. Örülök, hogy megőrizték! Véleményem szerint a körülötte lévő út és a járda láthatóan sokkal szembetűnőbb probléma lehetett volna…
  • Visontai Flóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Az előttem szólót megerősítvén: ez egy közeli étterem/büfé tulajdonában álló "reklámtábla": https://www.facebook.com/dunapartymegallo/
    Már 5 évvel ezelőtt is állt ugyanitt egy hasonló jellegű autó ugy...
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy reklámautó, ahogy a rajta lévő Dunaparty Megálló felé invitáló tábla mutatja. A hely arculata miatt angol.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rétköz utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott fekete Honda Civic

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére