Megoldott

Pont a bringaúton

Kérem, hogy cseréljék a törött fedlapot, ami a bringaúton van! Magyar Posta felirat van rajta, vagyis Telekomos.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 117

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A javítás megtörtént.
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdamarta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére