Megoldott

Összetört üveg

Tisztelt JCD!
Kérem, szíveskedjenek a III. kerületi Bécsi úton lévő Kubik utca megálló betört üvegét összeseperni és kicserélni.

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 10 258

Hozzászólások

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést és a fényképes visszajelzést! Példaértékű! :)
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 36
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére