Válaszra vár

Fedetlen

Kérem, szíveskedjenek újra pótolni a fedőt!
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/31636/fedo

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 91

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    90 fok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdamarta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére