Megoldott

Váltakozva ki/bekapcsoló lámpa

A Hamzsabégi sétány Fehérvári út és Bartók Béla út közti szakaszának elején (ahonnan egy "oldalág" indul a vasúti felüljáró alatti járdához) az egyik lámpa folyamatosan váltakozva ki/bekapcsol így átmenetileg világítás nélkülivé téve azt a szakaszt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Park

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Balázs !
    Még tart az adóbevallási időszak, ha eddig nem rendelkeztél az adód 1%-áról, akkor gondolj ránk, hogy a jövőben is segíthessük a bejelentések megoldását.
    Adószámunk: 18627239-1-41.
    Vag...
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2019. május.02.-án megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Csikihegyek utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére